Postřehy z Harrachova

Naši účastníci nám napsali, co se jim na MČ líbilo nebo nelíbilo (necenzurováno; originály uloženy k nahlédnutí u pisatele těchto řádků):
Jonáš: Sport Hotel byl lepší, ale jen o trochu. Přijde mi,že jsme byli trochu moc daleko od (centra) Harrachova. Ze začátku nevařili moc dobře, ale zlepšili to. Naopak pěkné bylo, že se hrálo, jedlo i bydlelo v jednom místě. Svůj výkon bych zhodnotil: 2.kolo – špatné, 3.-6.kolo – výborné, 7.-9. kolo – hnus.
Míša: Celý tento turnaj hodnotím jako ne moc povedený. Myslím si, že jsem ve většině partií hrála celkem dobře, až na nějaké ty chyby. Některé vyhrané partie jsem prohrála a kvůli tomu jsem skončila s pouhými třemi body. S ubytováním, s doprovodem irůznými procházkami jsem byla spokojená. Ráda pojedu i příští rok.
Martina: Turnaj se mi nepovedl, očekávala jsem sama od sebe lepší výsledky. S jídlem nejsem moc spokojená, ale jinak ubytování dobrý. Na procházky jsme bohužel moc nechodili, protože jsme byli líní, ale ty, na kterých jsme byli, byly dobrý. Doprovod nás moc naštěstí nekomandoval. Dobrý bylo, že jsme na partie nemuseli nikam chodit. Příští rok se těším na turnaj, ale raději bych byla ve Sport Hotelu.
Matyáš: Sport Hotel byl lepší. Jídlo na Sport Hotelu mělo nějakou chuť, tady to nemá žádnou chuť. Pokoje na Sport Hotelu byly hezčí.
Honzík: Sport Hotel byl lepší.
Anna M.K. (spolubydlící Míši a Martiny): Nejvíc se mi líbilo,když bylo volné odpoledne, nejlépe po vyhrané partii. Byly tu zajímavé výlety, např.na skokanský můstek. Nejhorší bylo dvojkolo, které ovšem vynahradily mé spolubydlící, se kterými jsem se nikdy nenudila (nikdy nezapomenu na DEKASÍLU a na skorosmrt boty).
Lukáš D. (spolubydlící Jonáše a Matyáše): Svůj příspěvek dosud nedodal; pokud dodá, zveřejníme.
Můj komentář na závěr: S dětmi nebyl žádný problém, děkuji jim, že svým chováním přispěly k tomu, že celý turnaj proběhl v pohodě.

Napsal: Rudolf Černík | Publikováno: 5.11.2016 11:37 | Shlédnuto: 568 x
Zpět nahoru