3. divize: QCC F Č. Budějovice – ŠA VŠTE D 0 : 5

V sobotu 18.11.2017 se hrálo 3. kolo 3 divize-střed. I tentokrát zasedlo za šachovnice pouze družstvo D – vzhledem k hráčům družstva E na Mistrovství Čech v Harrachově se se soupeřem – družstvu F – obě družstva dohodla na odložení zápasu.

Naše družstvo nastoupilo Gymnáziu Jírovcova proti QCC F v základní sestavě – Honza Bauer, Jakub Šimon Šimůnek, Zdeněk Šťastný, Jarda Studenovský a Jáša Bauer. Soupeř postrádal na 1. šachovnici Davida Bártu, který v té době úspěšně pracoval na získání titulu Mistra Čech. Ostatní hráči soupeře zatím nemají takové zkušenosti jako naši hráči a tak
nebylo překvapení poměrně snadné vítězství našich hráčů. První vyhrál Zdenda, který neseděl 1/2 roku za šachovnicí – doufejme, že příště ho uvidíme dříve. Pouze Honza se byl ptát, zda může přistoupit na remis opakováním tahů, ale po zamítnutí rychle získal rozhodující převahu a ani o jeho výhře nebylo pochyb. Poslední bod připojil po 1,5 hod hry Jakub – QCC F – ŠA VŠTE 0 : 5

3divize

4. kolo sehrajeme 9.12.2017 v domácím prostředí s týmen QCC E.

Napsal: Rudolf Černík | Publikováno: 22.11.2017 15:48 | Shlédnuto: 700 x
Zpět nahoru