3. Divize: 1. kolo

Do 1. kola 3. divize vstoupily 13.10.2018 dva naše týmy: ŠA VŠTE D a E.
ŠA VŠTE D zajíždělo do Kaplice k utkání se Spartakem Kaplice B. Naše družstvo nastoupilo v sestavě Josef Berkovec, Jakub Berkovec, Jáša Bauer, Eva Nechvátalová a Jarda Hanuš. Proti zkušeným hráčům soupeře jsme moc šancí neměli, přesto to nebylo s nulou – po výhře Evy skončil zápas Sp. Kaplice B – ŠA VŠTE D 4 : 1.

ŠA VŠTE E hrálo v domácím prostředí s družstvem QCC ČB E a nastoupilo v sestavě David Bárta st., Lenka Cinková, Vicky Cinková, David Bárta ml., Bětka Garabiková a trochu zbytečně prohrálo, když za nás vyhrál David ml. a remizoval David st. ŠA VŠTE E – QCC E 1,5 : 3,5.

Další kolo se bude hrát v sobotu 10.11.2018, kdy se obě naše družstva se proti sobě střetnou v naší klubovně na Okružní.

Napsal: Rudolf Černík | Publikováno: 31.10.2018 17:09 | Shlédnuto: 712 x
Zpět nahoru