1. divize: po 10. kole ještě nerozhodnuto!

V 10. kole 1. divize se 24.3.2019 o tom, jestli se družstvo ŠA VŠTE A v soutěži udrží, ještě nerozhodlo. Další družstva, ohrožená sestupem, bodovala a tak se rozhodne až v posledním, 11. kole.
ŠA VŠTE A hrála doma s DDM Písek B a postavení v tabulce stanovilo jasný cíl – vyhrát. Naše družstvo nastoupilo v sestavě František Bostl, Dominik Rolinek, Matyáš Hosnedl, Honza Bauer, Manvel Asatryan, Lucka Rolinková, Michal Novotný a František Rolinek. Cíl se podařilo splnit, když celý bod zajistili Manvel s Luckou a ostatní hráči remizovali. ŠA VŠTE A – DDM Písek B 5 : 3.

ŠA VŠTE B cestovala v citelně pošramocené sestavě do Plané n/L. k utkání se Spartakem Sezimovo Ústí, ale jak je jeho zvykem, z průměrné ELO převahy 565 bodů soupeře si nic nedělalo. V sestavě Martina Šťastná, Petr Šťastný, Jakub Šimon Šimůnek, Marek Garabik, Ondra Hejda, Bětka Garabiková, Josef Berkovec a Jakub Berkovec kanára nedostali a po remízách Petra a Jakuba B. se vztyčenou hlavou prohráli.
Spartak Sezimovo Ústí – ŠA VŠTE B 7 : 1.

V posledním kole v neděli 7.4.2019 pojede A – družstvo do Bechyně a jistě se pokusí o bodový zisk, který by znamenal, že se nemusí zajímat o to, jak budou hrát ostatní družstva. B – družstvo se rozloučí se soutěží na domácí půdě se Slovanem J. Hradec, který je na 10. místě v tabulce.

Napsal: Rudolf Černík | Publikováno: 4.4.2019 10:56 | Shlédnuto: 608 x
Zpět nahoru