2. divize skončila, ŠA VŠTE C se udržela v soutěži

Závěrečnými koly skončila 2. divize, kde nás ve skupině o udržení v soutěži reprezentovalo družstvo ŠA VŠTE C.

V 6. kole přivítalo 17.3.2019 naše družstvo v klubovně na Okružní družstvo ŠK Týn n/Vlt.  K utkání jsme nastoupili v sestavě Lucka Rolinková, Martin Hejda, Jaroslav Studenovský st., Tadeáš Janeček, Adélka Rolinková, Josef Berkovec, Ondra Hejda a Marek Drda. Po výhrách Lucky a Adélky a remízách Ondry Marka jsme se soupeřem, který ještě neztratil ani bod a vede tabulku, prohráli: ŠA VŠTE C – ŠK Týn n/Vlt. 3 : 5.

K poslednímu, 7. kolu  zajíždělo naše družstvo do Sezimova Ústí k utkání s místním SK v hodně improvizované sestavě Martin Hejda, Jaroslav Studenovský st., Josef Berkovec, Ondra Hejda, Bětka Garabiková, Vicky Cinková, Jakub Berkovec a Marek Drda. Po vítězství Vicky a Marka a remíze Josefa jsme prohráli přijatelným výsledkem: SK Sezimovo Ústí – ŠA VŠTE C 5,5 : 2,5.

V 8 – členné skupině bojující o udržení v 2. divizi jsme obsadili s 10 body za 3 výhry a 1 nerozhodný výsledek celkové 5. místo a v soutěži se s mladým a perspektivním družstvem bezpečně udrželi.
Oporami týmu byli František Rolinek s výsledkem 3,5/4, Marek Drda 4/7 a Lucka Rolinková 3/5. Na 50% se dostali s minimem 3 partií Martin Hejda 3/6, Jaroslav Studenovský st. 2,5/5 a Ondra Hejda 2/4. Alespoň jednou nastoupilo celkem 16 hráčů, z toho 8 mladých ve věku 9 – 15 let. Poděkování patří všem hráčům a zvláště kapitánovi týmu Jaroslavu Studenovskému st.

Napsal: Rudolf Černík | Publikováno: 4.4.2019 10:45 | Shlédnuto: 615 x
Zpět nahoru