2. divize: Začaly boje o udržení

9.2.2020 začaly v 2. divizi boje o udržení, do kterých vstupovala 2 družstva ŠA VŠTE – ŠA C na 6. a ŠA B na 8. místě. V nové soutěži, do které si přinesla ŠA B 3 body a ŠA C 1 bod, se hrálo 9.2.2020 1. kolo (4. kolo po započítání výsledků ze základní skupiny). Vstup do soutěže našim družstvům moc nevyšel:

ŠA VŠTE B – Sokol Tábor C 1,5 : 6,5. Naše družstvo nastoupilo v sestavě Martin Hejda, Jakub Šimon Šimůnek, David Bárta, Marek Garabik, Pavel Jílek, Ruda Černík, Ondra Hejda a Elizabeth Garabiková, když chyběli hned 3 hráči základu. Výhru zaznamenala Bětka a remízu Ruda. Velkou pochvalu zaslouží Jakub za odvážnou hru proti silnějšímu a zkušenějšímu soupeři. Dlouho stál vyrovnaně i Martin, po několika chybičkách ale musel kapitulovat.

ČZ Strakonice C – ŠA VŠTE C 5 : 3. Naše družstvo v sestavě Lucka Rolinková, Manvel Asatryan, Vojta Bauer, Josef Berkovec, Štěpán Drda, Marek Drda, Adéla Rolinková a Jakub Berkovec. Vyhráli Manvel a Marek, remizovali Josef a Štěpán. Chyby v několika dobře rozehraných partiích připravil družstvo o lepší výsledek.

V 5. kole pojede družstvo ŠA B do Týna n/Vlt., družstvo ŠA VŠTE bude hrát doma na Okružní se Spartakem Soběslav.

Napsal: Rudolf Černík | Publikováno: 22.2.2020 14:35 | Shlédnuto: 431 x
Zpět nahoru