Mistrovství ČR družstev mladších žáků 2016 v šachu – 11. místo pro ŠA VŠTE
Od pátku 10.6. do neděle 12.6.2016 se v Hradci Králové hrálo Mistrovství České republiky družstev mladších žáků v šachu. Toho jsme se – jako vítězové Krajského přeboru, konaného v březnu v H. Stropnici – samozřejmě zúčastnili spolu s dalšími 27 družstvy z celé republiky i my. Jihočeský kraj kromě nás reprezentovali také ŠACHklub Tábor a ŠU QCC Č. Budějovice.
V šestičlenných družstev museli nastoupit chlapci nebo dívky, narozeni v r. 2004 nebo mladší, 1 chlapec nebo dívka nar. 2007 nebo mladší a 1 dívka nar. 2004 nebo mladší.
Pokračování textu Mistrovství ČR družstev mladších žáků 2016 v šachu – 11. místo pro ŠA VŠTE

